LTEERUEN
Piektdiena, 20. jūlijs
SākumlapaReģistrācija
SLALOM.LVCeļojumu bode
SludinājumiDiskusijaRakstiFotoWeb kameras
E-pasts
Parole
 

Profils:akmenskaudze

 
Valsts: Latvija

Lietotāja galerijas

Ierakstu nav.

Lietotāja sludinājumi

Ierakstu nav.

Lietotāja ieraksti diskusijās

Riekstukalns
akmenskaudze, 2010-12-29 08:43:30

Paldies! :) Biju ļoti patīkami pārsteigta, ka varu pirms oficiāla darba laika sākuma ienākt iekštelpās un bez steigas, komfortā uzvilkt slēpjzābakus. Paldies.

Kaķīškalns
akmenskaudze, 2010-03-21 11:14:15

Ak jel, es jau neko, es tikai dalījos pārdomās par Grõnroos pakalpojumu kvalitātes modeli - klienta gaidītais un saņemtais, kas veidojas no pakalpojuma sniedzēja reputācijas, šajā gadījumā tā bija laba, un attiecīgi arī gaidot tādu servisu, bet saņemot, ko pavisam citu. Jā, parasti pirmo reizi klients to piedod, taču, ja tas atkārtojas vēl, tad klients to vairs neaizmirst un reputācija ir vējā...Taisot biznesu arī šito saprast nenāk par skādi.

Viešūra kalns (Lido)
akmenskaudze, 2010-03-18 09:47:12

Paldies par jauki pavadītajām dienām! Salīdzinot ar to, kas šeit bija pirms 4 gadiem, progress ir nenoliedzams. Plašums, nobraucienu daudzveidība, optimāls plānojums kā Alpu virsotnes "ieskrējienjoslas" retrospekcija.

Riekstukalns
akmenskaudze, 2010-03-13 17:54:13

Lai gan Riekstu kalns ir manas "otrās" mājas, tomēr savu sāpi esmu nolēmusi izkliegt, cerot no administrācijas uz situācijas uzlabojumiem. Tātad, 1. Nu, tak beidziet no rītiem slēpotājus/snovotājus saldēt pie cieši aizdarītām namdurvīm! Neviens Jums neliek kasi un nomu atvērt pirms laika, taču ielaižot mūs iekštelpās ātrāk, Jūs aplaimosiet gan īstas dāmas, gan mazus bērnus, gan skarbus onkuļus, jo šāda ekstra dod iespēju siltumā pārģērbties vai aiziet uz "brilli", varbūt izlasīt visu, kas karājas pie kases sienas. 2. Kur būtu jāizkarina trases lietošanas noteikumi, lai tos izlasītu? Es būtu ārkārtīgi gandarīta, ja tiktu izskausta slēpotāju/snovotāju notriekšana no mugurpuses, kā arī tiktu ievērota distance gan apdzenot, gan uzsākot kustību. Riekstos ir daudz čaiņiku, pirmziemnieku un citu zvēru, taču tas nevienu neatbrīvo no atbildības! Lūdzu risiniet šo problēmu - rīkojot drošības dienas, katru stundu nolasot trases lietošanas noteikumus pa skaļruni vai sodot pārkāpējus. Veiksmi darbā, Jūs vienalga esiet man vistuvākie...

Siguldas trase
akmenskaudze, 2010-03-11 09:57:45

KKTK, smalki. :))))

Ozolkalns
akmenskaudze, 2010-01-11 14:20:02

Nu ko, lai saka. Ir kalniņam potenciāls. Drošība mīļie draugi, lūk tā tomēr ir laba štelle. Labās puses trase šaura, grūti izmanevrēt, ja uz trases daudz cilvēku. Kreisās puses kalns ir OK, izņemot pudeles kaklu, caur kuru jātiek, lai nokļūtu uz enkurnieku un dažus asprāšus, kas aiz kalna pirmās "pumpas" ir izdomājuši piezasēst un pārdomāt dzīvi. Ar enkurnieku var itin veiksmīgi dabūt pa galvu, pat, ja neesi basketolists. A4 formāta lapeles ar brīdinājumiem 3 valodās, dažiem diez ko nepalīdzēja. Jā, darbu arī varētu sākt laicīgi...sīkums, bet tomēr. Kad dažas ar servisu un drošību sastītās nepilnības tiks novērstas, tad arī lietas uzreiz ies labāk. Attieksme, kā ne kā, spēj mainīt daudz.

Mežezers
akmenskaudze, 2010-01-03 19:08:32

Jā, man šeit kaut kāda nostaļģija velk, tomēr, tomēr....kvalitāte sāk pieklibot. Labojaties kamēr vēl var...

Kaķīškalns
akmenskaudze, 2010-01-03 19:03:12

Burtiski pirms Jaunā gada biju aizbraukusi uzslēpot uz Kaķītī. Tā man bija pirma iepazīšanās ar šo kalnu, kopumā man Kaķītis patika, taču krietni samulsināja fakts, ka pirms trasi sāk lietot klienti, kas, starp citu, maksā naudu par šo iespēju, pāri tai ir gājis sportistu bars. Slēpot jau var visur un visādos apstākļos, tas pat ir ieteicams, tomēr retraks pēc sportistiem un pirms klientiem būtu pašā laikā, jo tie slēpotāji, kas ierodas uz kalna oficiālā darba laika sākumu, cer uzkāpt uz stingra kalna, kam vēl "vafele" ir virsū, nevis cūku rakumiem.

Mežkalni
akmenskaudze, 2010-01-03 18:39:37

Es neteikšu, ka uz šis kalns ir pats labakais LV, taču atbalstu viedokli, ka sliktam dejotājam arī savas...traucē. Es naudu maksāju, lai tiktu pie slēpošanas, nevis par iespēju stavēt rindā pie ekskluzīva pacēlāja. Tāpēc man pat ir drusku žēl, ka pie Z trasēm ir noņemts trosenieks, jo pie tās nelaimīgās tabletes veidojas rindas un glābiņa nekur nav.

Mežezers
akmenskaudze, 2008-03-25 11:54:29

Lieldienu briivdienaas biju Mezhezeraa pirmo reizi un jaateic, ka noteikti ne peedeejo. Malachi zeeni un meitenes! Taa tik turpinaat! Driiz Juusu kalns buus viens no ''krutaakajiem'' Latvijaa, ja turpinaasiet progreseet taapat kaa liidz shim. Un runaajot par iepriekssejo diskusiju, tad es esmu par kaartiibu un droshiibu uz kalna un, ja paareejo sleepotaaju drossibas deelj nepiecieshams nolamaat kadu tirlinju, tad uzpriekshu.
 
Reklāmas
cenas >>>
 slalom.lv
Hostings: Hostnet                © Slalom.lv, e-pasts: info[at]slalom.lv, tālrunis: +371 29452773