Kalnu slēpošana

Egļukalns

Kalnu galvenās slēpošanas trases EGĻUKALNS atrodas kalna dienvidaustrumu pusē un sastāv no trim trasēm, kuru kopējais garums ir 690 metri. Augstumu kritums visās trasēs ir 40 metri. Visas trases ir apgaismotas.
Zilā trase ir 200 metrus gara un ir ideāli līdzena, komfortabla un mierīga slēpošanas virsma. Ir populāra starp bērniem, kuri jau labi apguvuši kalnu slēpošanas tehniku un piesaista jaunpienācējus, kuri ir apmācīti slēpotāja vai snovbordista sākotnējās sagatavošanas kursos. Trase ir aprīkota ar jaunu (2018. g.) modernu bugļveida tipa celtni. Trasē strādā instruktori.
Sarkanajai trasei ir apmēram 250 metru garš, gluds reljefs, kas ļauj attīstīt ievērojamu ātrumu līdz nolaišanās beigām. Piemērots visiem slēpotājiem un snovbordistiem, kuri ļoti labi apguvuši slēpotāja meistarību kalnu slēpošanas kūrortos. Trasei ir komfortabls 70 metru attālums bremzēšanai. Labajā pusē uzstādīts jauns (2019. g.) moderns bugļveida tipa celtnis. Trasē strādā instruktori ar vēlmi uzlabot savu un jūsu slēpošanas tehniku.
Melnās trases garums ir 220 metri un ir 3. lielo platformu (tramplīnu) kaskāde sniega parkam, kam nolaišanās ir ļoti stāva. Atrodas vidū starp Zilo un Sarkano trasi. Piemērots slēpotājiem un snovbordistiem, kuriem jau ir daudz pieredzes un drosmes. Esiet uzmanīgi: pirms nolaišanās jādod priekšroku iepriekšējam sportistam. Pēc šīs trases pabeigšanas ātrums ļauj izbraukt no Zilās vai Sarkanās trases.
Tiem, kuri vēl nav tik pārliecināti par slēpošanu vai snovbordu, mēs piedāvājam izmantot Ģimenes trasi un instruktoru pakalpojumus.
Esiet sveicināti Ģimenes slēpošanas trasē EGĻUKALNS! Pēc sarežģītības pakāpes klasifikācijas šī trase tiek uzskatīta par vieglu un apzīmēta ar zaļu krāsu. Tā ir īsta paradīze jaunpienācējiem un ģimenes atpūtai. Pirmajā reizē nevar nokāpt no kalna. Šeit pieredzējuši un pieklājīgi instruktori veic apmācību. Mērenajā augstumā virs 15 metriem trases garums pa celtni ir 120 metri. Finiša līnija ir 70 metri, kas ļauj bez bremzēm braukt līdz drošai pilnīgai pieturai. Lifts ir piemērots topošajiem slēpotājiem un snovbordistiem bez vecuma ierobežojuma. Apakšējo staciju nožogojumos ir pacēlāja lietošanas instrukcijas. Trases reljefs bez straujiem pārkritieniem. Trases apakšējā robeža ir aprīkota ar speciālu tīklu kalnu slēpošanas nogāzēm. Šeit jūs varat saņemt gan pirmās emocijas no kalnu slēpošanas, gan uzmundrinošu ģimenes atpūtu.Kamēr jūsu ģimene uzturas Ģimenes trasē, jūs varat vērot viņu no mājīgās kafejnīcas gan dienas, gan vakara laikā.
Nav vecuma robežu. Nav robežu emocijām. Kā bērnībā! Tā ir snoutubinga trase(kameršļūkšanas trase) – nolaišanās no kalna uz speciāla balona.Sāksim jau no paša sākuma. Trase ir gara ar sānu virzošajiem bortiem, starp kuriem jūs ejat ar balonu uz ledus kalnu. Apakšā jūs gaida stāvs pagrieziens un lifts, lai jūs atgrieztu trases augšgalā. Viss, kas jums jādara, ir izbaudīt ātrumu un komfortablu pacelšanos kalnā. Tā ir neaizmirstama atpūta visai ģimenei.
Bērnu ragaviņu kalniņš: ierīkots blakus kameršļūkšanas trasei un mazajiem apmeklētājiem ir pieejams bez maksas
Inventāra noma – apkope: 140 karvinga tipa slēpju komplekti, 30 snowboarda komplekti, brilles, ķiveres. Kanšu asināšana un vaskošana, defektu novēršana.
Instruktori: kalnu slēpošanas un snovborda.
Kafejnīca: kafejnīca “EGĻUKALNS” ar ēdienu un dzērienu piedāvājumu.
Piknika vietas: 5 piknika vietas ar galdu, soliem un grilu. Katra vieta paredzēta kompānijai līdz 10 personām.

KALNU TRASES
Trases: 5 trases (110 m – 400 m)
Augstums: 15 m – 40 m

ATRAŠANĀS VIETA
Adrese: “Kalnāji”, Sventes pag., Augšdaugavas novads
Koordinātas: 55.873514, 26.328596

KONTAKTI
Tālrunis: +37122034430
E-pasts: eglukalns.lv@inbox.lv
Mājas lapa: www.eglukalns.lv

Galerija