Kalnu slēpošana

Mežezers

Mežezers
,,Mežezers” ir sporta un atpūtas komplekss, kas atrodas Odzes ezera mežos. Ziemas sezonā darbojas kalna pacēlājs, inventāra noma un viesu nams ar kafejnīcu, pirti un bāru. ,,Mežezers” ir vieta labai izklaidei un atpūtai!”
Adrese: Aizkraukles novads, Pļaviņas, „Mežezers”, LV-5120. Braucot pa Pļaviņu apvedceļu nogriezties pagriezienā uz Ērgļiem (pie Lukoil degvielas uzpildes stacijas).

KALNS
Trases: slēpotājiem un snovotājiem pieejami astoņi dažādi nobraucieni ar garumu no 250m līdz 700m, kā arī nogāze kameršļūkšanai. Nobraucienu kopējais garums sasniedz 1450m, bet augstuma starpība ir vairāk kā 70m, kas nozīmē, ka Mežezera kalns ir viens no augstākajiem Latvijā pēc augstuma starpības.

Pacēlāji:
2 (2-vietīgie T-veida)
Darba laiks:
• P. Brīvs
• O.T.C. 16-22;
• P.16-23;
• S.10-22;
• Sv.10-21.

Cenas:

2 stundas – € 20,00
3 stundas – € 25,00
4 stundas – € 30,00
Visa diena – € 35,00
Bērniem līdz 6 g.v. vecāku uzraudzībā un ar ķiveri (galvā) pacēlājs bez maksas.
Bērniem līdz 12 g. un pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecību) 50% atlaide!
Grupām virs 20 cilvēkiem individuāls piedāvājums.
Instruktori: slēpošanas un snovborda instruktoru individuālās un grupu nodarbības. Cena par individuālu nodarbību: 30 €/50 min.

CITI ZIEMAS PRIEKI
Piepūšamo matraču (tubingu) trase. Odzes ezers – makšķerēšana.

INVENTĀRA NOMA
Mūsu inventāra nomā atradīsies gan zābaki, gan slēpes un dēļi visu vecumu un augumu braucējiem, tubingi, ķiveres, brilles.
Cenas:
Slēpju un sniega dēļu apkope: slīdvirsmas un kanšu apkopšana Ar REICHAMANN iekārtu vai roku darbs, slēpju, dēļu remonts. Cenas: www.mezezers.lv.

NAKTSMĪTNES
Viesu nama numuriņi: lux istabiņa, divvietīgas, draugu un ģimeņu istabas ar divstāvīgajām gultām – naktsmītnes ar iepriekšēju rezervāciju zvanot.
Meža namiņi: Trīs divstāvīgi namiņi uz kalna ar 15 guļvietām katrā, viens namiņš ar virtuvi un kalna pacēlājs dažu metru attālumā. Ziemā lieliska iespēja sākt slēpot un snovot uzreiz, izkāpjot no gultas.

KAFEJNĪCA
Viesu namā pieejama kafejnīca un bārs, kur iespējams garšīgi paēst un sasildīties pie kamīna, baudot kafiju, tēju, karstvīnu u.c. siltos un sildošos dzērienus. Piedāvājam banketu servisu uz vietas, gan arī banketa uzkodas līdzņemšanai. Uz vietas nodrošinām zāli, telpas, klājam banketu galdus korporatīvajiem pasākumiem un svinībām.
PIRTS: nesen renovēta, plaša pirts ar akmens krāsni un lāvām līdz pat 12 personām. Pirts telpās baseins, bet ārā – avotu baseins, kurā ieplūst 12 avoti no kalna pazemes ezera. Avota ūdenim piemīt enerģiju atjaunojošas īpašības un noturīga +7°C ūdens temperatūra visās sezonās. Cena: 3 stundas – 100 € .
Stāvvieta: ir
Vieta kempingam: ir

Tārunis: +371 26411213
E-pasts: mezezers.info@gmail.com
Mājaslapa: www.mezezers.lv
Facebook: https://www.facebook.com/mezezerslv/
Instagaram: https://www.instagram.com/mezezers.lv/

Galerija